Išsaugotos paieškos (0)

Inscenizacija / profesionali NT fotografija

Prabangūs namai ir prabangūs butai mūsų profesionalų darytose nuotraukose tampa tikromis akį traukiančiomis investicijomis. Pasirūpinsime pilnu apstatymu ar tik keliais akcentais, kad atskleistume visą objekto grožį bei privalumus. Kokybiškos ir istoriją pasakojančios nuotraukos – greitesniam sandoriui. 

Patrauklus vaizdas – vienas geriausių pardavimo įrankių. Pasirūpinsime, kad Jūsų nekilnojamasis turtas būtų vertas žurnalo viršelio:

  • Prireikus apstatysime kokybiškais prabangiais baldais, kuriuos pirkėjas, jei tik panorės, už papildomą kainą galės įsigyti kartu su objektu.
  • Esant poreikiui pasirūpinsime buitine technika bei virtuvės baldais
  • Suderinsime užuolaidas, kilimus ir kitus namų akcentus.

Capital LUXURY prioritetas – nuotraukos, kurios kalba pačios už save. Juk namai – tai ne tik būstas, bet ir vieta, kurioje gyvena jausmai, kur gera pabūti ir visada norisi grįžti. 

Mes pasirūpinsime namų jaukumu ne tik dėl nuotraukų – jei neturite laiko ar galimybės įsirengti nusipirktą būstą – mūsų profesionalų komanda įsiklausys į Jūsų poreikius ir viską padarys už Jus. Liks tik pasiimti raktus ir mėgautis naujais namais.